First slide

برخی از مشتریان (+36)

تعریف فرمت های دلخواه قرارداد

نرم افزار مدیریت قرارداد کارکنان علاوه بر امکان معرفی قراردادها از روی فرمت قراردادهای موجود در سیستم،امکان معرفی و ویرایش قراردادهای دلخواه را برای سازمانها و شرکت ها فراهم می کند

تمدید آسان و سریع

تمدید قراردادها همواره یکی از امور زمانبر و پر چالش در مدیریت اداری است.تمامی امور مربوط به تمدید قراردادها از جمله تعیین تکالیف و نرخ ها بر مبنای قوانین و یا قرارداد های موجود تنها با چند کلیک ساده و به سرعت قابلیت مدیریت می باشد.

یادآوری سررسید قراردادها

در مدیریت قراردادها،انجام تکالیف قانونی در زمان مناسب از بروز مشکلات و شکایات احتمالی جلوگیری خواهد کرد.امکان یادآوری و هشدار مربوط به قراردادهای در حال اتمام یا پایان یافته با قابلیت اعمال تنظیمات مناسب برای تعیین زمان هشدار، راه حل قابل اطمینان در مدیریت امور قراردادها می باشد.

گزارشات جامع و متنوع

یکی از اهداف اصلی تمامی سیستم های اطلاعاتی امکان گزارش گیری و تجزیه تحلیل اطلاعات است.در نرم افزار قرارداد کارکنان ،امکان صدور انواع مختلفی از گزارشات وجود دارد.علاوه بر این همه گزارشها قابلیت ارسال به فرمت های مختلف از جمله اکسل،پی داف و.. را دارا می باشند.

برای ثبت درخواست مشاهده دمو نرم‌افزار کلیک کنید.

نرم افزار قرارداد کارکنان بیگ سافت نرم افزار قرارداد نرم افزار قانون کار نرم افزار ویرایش پرسنل نرم افزار مدیریت قرارداد نرم افزار قراردادهای بیگ سافت نرم افزار امور قراردادهای بیگ سافت نرم افزار قرارداد پرسنل بیگ سافت هشدار سررسید قرارداد تمدید قرارداد چاپ قرارداد پرسنل تسویه حساب قرارداد پرسنل